Etiket: seo nedir

13 Kas
admin 0 Yorum

2017’de SEO Nedir sorusuna ne cevap vereceğiz?

Kategori: Seo

Google 2017 SEOHer sene SEO (Search Engine Optimization)’nun tanımı elbette değişmiyor. Google yeni algoritmaları çıkardıkça yolları ve yöntemleri değişen bir felsefe olmaya doğru ilerliyor.

Google SEO’yu nasıl tanımlıyor?

SEO, “arama motoru optimizasyonu” veya “arama motoru optimize edicisi” için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışma kararı, sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır, ancak sitenize ve itibarınıza zarar verme riski de vardır.

Ne olduğunu merak ettiğiniz kadar meslek olarak kullanılan bir anlamı da var. Google’ın dediği gibi arama motoru optimize edici anlamına gelen bir meslek türü de oluştu. Genel olarak pozisyonlara şu isimler veriliyor:

  • SEO Uzmanı
  • SEO Specialist
  • SEO Manager
  • SEO Executive
  • SEO Danışmanı

Ücretli arama sonuçları dışında kalan sonuçlar organik arama sonuçları olmaktadır. Her ne kadar ücretsiz olarak bilinse de bu bölümde ilk sırada olmak için belirli bütçeler harcamanız gerekecektir.

Etiketler: Devamı »
29 Mar
admin 4 Yorum

Seo ve Vizyon

Kategori: Seo

Günümüzde reklam sektöründe google bir vizyon haline geldi. Google da üst sıralara çıkmak yani arama motoru optimizasyonu (seo) yapmak olmazsa olmaz haline gelmiştir.

Seo konusunda yeni teknikler geliştirilirken Seovizyon.com olarak bu konuda vizyonunuzu genişletmeyi hedefliyoruz.

Hayırlı olmasını dilerim.

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası