20 Haz
admin 8 Yorum14.249 okunma

Seo Sırları Paylaşılmıyor

Kategori: Seo

Türkçe sitelere baktığımızda optimizasyon konusunu gerçekten çözmüş kişiler seo konusunda bilgi vermiyorlar. Açılan seo ile ilgili sitelerin birçoğu bu şekilde.  Fakat yabancılar bu konuda daha açık ve ingilizceniz varsa mutlaka yabancı siteleri incelemelisiniz. Özellikle seomoz.org u ve mozrank konusunu incelemenizi öneririm.

Seo kavramı yeni yeni filizlenirken Selçuk Hoca’nın sitesinde yazmış olduğu 30 altın ipucu birçok kişi için yol gösteren ve işe yarayan önemli yöntemlerdi. Onun gibi paylaşım yapanlar şu an çok az. Seo kavramı tartışma,deneme-yanılma ve tecrübelerle şekillenen bir hamurdur. Bunu unutmayalım.

"Seo Sırları Paylaşılmıyor" yazısı için 8 yorumyapılmış.

 1. Uzmanwebtr dedi:

  teşekkürler..!

 2. Ünal dedi:

  Öncelikle makaleniz için teşekkür ederim. Mozrank konusunda bilgi edinmek istiyorum, Google da aradım ama türkçe sitelerde mozrank hakkında hiçbir bilgi bulamadım. Sanırım seomoz.org ve mozrank ‘ın altında SEO ‘nun incelikleri yatıyorki onun için türkçe siteler bu konuya değinmek istemiyor. Türkler paylaşım konusunda çok bencil maalesef. Mozrank ‘a biraz değinebilirmisiniz blogunuzda, veya bana mail ile iletişime geçebilirmisiniz, mozrank olayını çözmek istiyorum. Çok teşekkürler…

 3. admin dedi:

  Mozrank ile ilgili çok fazla bilgi olmaması 2 şeyden dolayı:
  1- Bilen yok
  2-Dediğiniz gibi bilip de söylemeyen çok.

  Sitelerin mozrank değeri içerik kalitesini gösteriyor. Hit alan sayfaları da böylece görmüş olursunuz. 4 üzeri mozrank değeri kaliteli bir site olduğuna işaret edebilir.

 4. Geri izleme: Paylaşılmayan Seo Sırları | Ersin Akcan

 5. Geri izleme: Paylaşılmayan Seo Sırları

 6. BlogAsistan dedi:

  Peki siz neden paylaşmıyorsunuz? Eğer siz paylaşırsanız öncülük etmiş olursunuz ve hit de çekebilirsiniz.

  • admin dedi:

   Öncülük etmiş olmuyorsunuz. Sizin taktiğinizi alıp ben buldum diye övünüyorlar ya da size karşı kullanıyorlar. Bu nedenle paylaşılmıyor,paylaşılamıyor. Biz ara ara ipuçları veriyoruz. Bunlardan yola çıkarak taktiğinizi kendiniz oluşturacaksınız.

 7. ren a car dedi:

  teşekkürler güzel bir paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası