21 Oca
admin 3 Yorum17.426 okunma

Seo Kitabı ve Seo Kitapları

Kategori: Seo

Yerli ve yabancı seo danışmanları zamanla öğrendiklerini seo kitaplarında toplarlar. Seo kitabı yazmak deneyim sahibi biri için çok kolaydır. Seo kitabını yazan seo danışmanına göre bu tür kitaplar yeni başlayanlar için faydalıdır. Ama çoğu yazar satış yapmak için bunu farklı lanse eder. Yer yer kampanyalar düzenleyerek 3$,5$ gibi rakamlara da satabilir.

Seo kitapları arasında fiyatı düşük olanlar çok satılır ve bir süre sonra piyasaya bedava olarak düşer. Ucuz ve e book tarzında olan kitapları herkes okuyup aynı bilgiye ulaşabilir.Bu nedenle bu tip kitapların değeri düşer. Hiçbir seo danışmanı çok iyi bildiği özel bilgileri parayla satmaz. Liderlik sırları kolay kolay paylaşılmaz.

Seo kitaplarında öğrendiğiniz yeni taktikleri üzerlerine eklemeler yaparak ve bunun insan gözülde nasıl doğal algılanabileceğini düşünerek kullanırsanız bir adım daha ilerlemiş olursunuz. Yabancı blog yazalarının seo kitaplarını herkes alıp incelemez. Yabancı dilde yapılan sitelerde bu taktikler kullanılıyor olabilir. Ama Türkiye’de yabancı seo e booklarını alıp okuyanlar az. Bu nedenle uygun fiyatlarla alıp kendi taktiklerinizi yerli piyasada uygulayabilirsiniz.

Seomoz yazarlarını ve satışa çıkardıkları yeni kitapları mutlaka takip edin. Bu konuda uzman olmak istiyorsanız belli miktarda ücretleri ödemeyi de fazla bulmayın. Kendinize yapacağınız ufak yatırımlar ilerde size büyük karlar getirebilir. İngilizcenin önemi yabancı kaynaklardaki bilgiye ulaşmada büyük.

İyi çalışmalar.

"Seo Kitabı ve Seo Kitapları" yazısı için 3 yorumyapılmış.

 1. firat ocal dedi:

  slmlr… açıkçası seo tabiri hayatımın merkezinde yer alması gereken bir kavramken hayat şartlarım sebebiyle 10 metre yakınından bile geçemiyorum… Çünkü beni yönlendirecek bir rehberim yok… Başlarda bir iki arkadaşım yardımcı olur gibi oldu… Ama şu anda tamamen yalnızım… Sadece siteme yazı yazmak ve onları sosyal sitelerle paylaşmakla ilgilenebiliyorum… Sitemi indexlere bile jkaydettiremiyorum… Hem vaktim hem de bir rehberim yok… Bu yüzden bu tür yazıları imrenerek ve bir gün mutlaka diyerek okuyorum sadece…

  • admin dedi:

   Sizi anlıyorum. Sitenizle ilgili en azından tek kelimelik size fayda getirmesi zor etiketleri kullanmak yerine 2-3 kelimeden oluşan aratılabilecek kelimeler seçmenizi tavsiye ederim.

 2. Ufuk Karaca dedi:

  Rehberinin olmasına gerek yok, Biz de sağdan, soldan bir şeyler okuduk fakat okuduklarımızın büyük bir bölümü tamamen yalan, seo sitelerinin büyük bir bölümü kullanıcıları farklı yöntemlere iterken, kendileri doğru yöntemler ile iş yapıp, para kazanıyorlar. Yani sol elindekileri takipçilere gösterip, sağ eldekileri yapıyorlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası