28 Ara
admin 1 Yorum8.094 okunma

Seo Dersleri 5

Kategori: Seo Dersleri

Seo Dersleri 4 ” başlıklı yazımızda sosyal ağları kullanmaktan bahsettik. Yabancı ziyaretçileri çekip nasıl sosyal bir site oluşturabileceğinizi anlattık. Seo Dersleri 5 adlı yazımızda ilk derslerimizdeki tanıtım yazısı yazma tekniğinde bazı eksiklikleri gidereceğiz.

Tanıtım yazılarının içerik kalitelerini nasıl arttırabiliriz?

Arama motoru olarak türkiye’deki hedef kitle Google.com.tr adresini kullanıyor. Google içerikleri tararken içeriklerdeki kapsamlı bilgiyi analiz ediyor. Siz insanlara verdiğiniz bilgilerde ne kadar yeterlisiniz? Yeterli ve kapsamlı bilgi burada önemli. Hazırladığınız reklam amaçlı yazı sektöre ne kadar hakim? Yazdığınız konuda hangi alakalı terimleri ve kelimeleri açıklayarak içeriyor? Bu konu çok önemli.

Tanıtım yazılarınızı yazarken konu hakkında ilgili başka kelime ya da terimleri de kullanın. Yazı sonunda ya da paragraf içerisinde bunların açıklamasını da kısaca yapın. Seo açısından yazdığınız bu açıklamalar yazının kalitesini arttırmış olacaktır. İçeriğimizde alakanın yüksek olması ve bilgi yoğunluğunun fazlalılığı size bir artı daha katacaktır.

"Seo Dersleri 5" yazısı için 1 yorumyapılmış.

  1. Geri izleme: Seo Sırları 1 « Seo ve Seo Yöntemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası