17 Şub
admin 3 Yorum12.122 okunma

Seo Dersleri 1

Kategori: Seo Dersleri

Seo dersleri ile ilgili yazı dizisine başlıyorum. Meta tag seçimi,sayfa başlığı ayarlaması,seo ayarları,seo standarları vb. gibi şeylerden bu derslerde bahsetmeyeceğiz. Seo dersleri denilince akla bunlar gelsede SEO mantığı kurarken standrtlara bağlı kalarak birşey öğrenemezsiniz.

Hemen güzel bir örnek ile dersimize başlayalım: Profil backlink paketleri son zamanlarda aşırı bir şekilde popüler oldu. Tabi ki bu Türkiye için geçerli. Yabancılar 3-4 adım önden zaten gidiyorlardı. Profil backlink alan,alıp da uçacağını sanan birçok kişi hüsrana uğradı. Nedeni ise indexlenmemiş binlerce backlink. Ama bundan kimse (seo) dersini almadı.

Tanıtım yazısı alan kişilerin çoğu neden faydasını göremiyoruz şeklinde yakınırlar. Tanıtım yazısı cachelenmedikten sonra kimseye faydası olur mu? Tabi ki olmaz. Aldığınız yazılarda da birbirlerine bağlamalar yaparak index almalarını da sağlayabilirsiniz ve backlinklerin gücünü arttırabilirsiniz.

Umarım bu seo dersimizden güzel bir ders çıkarmışsınızdır. (Bknz. Seo dersleri)

"Seo Dersleri 1" yazısı için 3 yorumyapılmış.

  1. ifa teknoloji dedi:

    bilgilendirme için teşekkürler ders 2 yi bekliyoruz teşekkürler

  2. Geri izleme: Seo Dersleri 2 - Seo ve Seo Yöntemleri

  3. Seo Danışmanı dedi:

    Seo’da Türkçeyi kullanmaya ve yazım yanlışlarına dikkat edilmesinede ileriki derslerde değinirsin umarım çoğumuzun gözünden kaçıyor bu konu yeni başlayanlar daha dikkatli olursa iyi olacaktır onlar için ileride

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası