18 Ağu
admin 1 Yorum3.893 okunma

Site açma amacınız nedir?

Kategori: Seo Dersleri

Çok iyi bir site hazırladınız. Ve herşey çok iyi. İyi bir tasarım yaptınız. Kodlamanız hatasız. Bir web sitesinde olması gereken herşey sizde var. Temiz bir kodlama ve hızlı yüklenen bir tasarımınız var. Ama ziyaretçiniz yok….. 🙁

tasarım

Çünkü insanlar sitenizi bilmiyorlar. Sitenizi bilmeyen insanlar sitenizi nasıl bulabilir? Dünyanın en iyi ürününü en ucuza satsanız bile tanınmadıktan sonra bulunamazsınız.

Sitenizi nasıl pazarlamalısınız?

Amacınız belliyse amacınıza yönelik pazarlama yöntemine gitmelisiniz. Sitenizi ticari bir amaçlı mı açtınız? Ya da popüler mi olmak istiyorsunuz? Amacınıza yönelik pazarlama ve tanıtım faaliyetleri yapmalısınız.

Sitenizi bloglarda,sosyal ağda veya google adwords kullanarak duyurun. Bloglara tanıtıcı yazılar vermek istediğinizi söyleyin veya yorum bölümünde mantıklı yorumlarla dürüst olduğunuzu gösterin.

Ayrıca sitenizi güncellemek de çok önem taşır. Bazen eski sayfalarınızı da güncelleyin ek bilgiler girin. Sayfalarınızın değerini arttırma isteğinizi arama motorlarına gösterin.Seo odaklı yazılar hazırlayın.

"Site açma amacınız nedir?" yazısı için 1 yorumyapılmış.

  1. firat ocal dedi:

    ben hayatı ve insanları her yönüyle anlatan irdeleyen yazılar yazmak ve bununla tanınmak için bir site açtım… sonrasında da amacım biraz olsun para kazanabilmekti… ama hayal kırıklıkları hayal kırıklıklarını izledi… wordpress mystique temamı olabildiğince özgünleştirmeye ve kendime has son derece sade bir logo edinmeye çalıştım… şimdilik orada bekliyorum… bir adım ilerisi bile ban fazlasıyla karanlık geliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası