Etiket: seo e book

21 Oca
admin 3 Yorum

Seo Kitabı ve Seo Kitapları

Kategori: Seo

Yerli ve yabancı seo danışmanları zamanla öğrendiklerini seo kitaplarında toplarlar. Seo kitabı yazmak deneyim sahibi biri için çok kolaydır. Seo kitabını yazan seo danışmanına göre bu tür kitaplar yeni başlayanlar için faydalıdır. Ama çoğu yazar satış yapmak için bunu farklı lanse eder. Yer yer kampanyalar düzenleyerek 3$,5$ gibi rakamlara da satabilir.

Seo kitapları arasında fiyatı düşük olanlar çok satılır ve bir süre sonra piyasaya bedava olarak düşer. Ucuz ve e book tarzında olan kitapları herkes okuyup aynı bilgiye ulaşabilir.Bu nedenle bu tip kitapların değeri düşer. Hiçbir seo danışmanı çok iyi bildiği özel bilgileri parayla satmaz. Liderlik sırları kolay kolay paylaşılmaz.

Seo kitaplarında öğrendiğiniz yeni taktikleri üzerlerine eklemeler yaparak ve bunun insan gözülde nasıl doğal algılanabileceğini düşünerek kullanırsanız bir adım daha ilerlemiş olursunuz. Yabancı blog yazalarının seo kitaplarını herkes alıp incelemez. Yabancı dilde yapılan sitelerde bu taktikler kullanılıyor olabilir. Ama Türkiye’de yabancı seo e booklarını alıp okuyanlar az. Bu nedenle uygun fiyatlarla alıp kendi taktiklerinizi yerli piyasada uygulayabilirsiniz.

Seomoz yazarlarını ve satışa çıkardıkları yeni kitapları mutlaka takip edin. Bu konuda uzman olmak istiyorsanız belli miktarda ücretleri ödemeyi de fazla bulmayın. Kendinize yapacağınız ufak yatırımlar ilerde size büyük karlar getirebilir. İngilizcenin önemi yabancı kaynaklardaki bilgiye ulaşmada büyük.

İyi çalışmalar.

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası