Etiket: rublon wordpress güvenlik

27 Şub
admin 0 Yorum

WordPress Güvenlik ve SEO İlişkisi

Kategori: Seo

SEO çalışmalarının genelinde kullanılan CMS’ye baktığınızda WordPress görme olasılığımız çok yüksek. Kurumsal siteler de WordPress altyapısına geçerek SEO çalışmalarını daha iyi yapmaya çalışıyorlar. Aslında WordPress tek başına size sıralamalarınızda yükselme sağlamaz. Bunu bilmek ve bilerek hareket etmek gerekir.

Kurumsal siteler genellikle kurumsal blog kullanımına geçtikleri için WordPress ideal bir çözüm oluyor diyebiliriz. Webrazzi, teknokulis gibi bir çok teknoloji sitesinin de WordPress olduğunu görebilirsiniz.

WordPress ile yönetmek çok kolay.Bu nedenle tercih sebebi olduğunu açıklarayarak güvenlik konusuna gelelim.

WordPress güvenliğinin SEO açısından önemli olduğu hiç aklınıza geldi mi?

WordPress hesabınızın güvenliği artık çok önemli. Hackerlar brut force atakları ile şifrelerinizi kırıp yönetim panelinize giriş yapabilir. Giriş yaptıktan sonra sitenizi hacklemeyle uğraşmazlar. Yeni hack manifestosu sitenizden backlink almaya yönelik olarak çalışıyor. Sitenize hacklink ekleyerek sitenizin SEO çalışmalarını alt üst edebilirler. Zararlı ya da alakasız sitelere vereceğiniz habersiz linklerden dolayı sıralamalarınızda negatif değişiklikleri görürsünüz ama çözemezsiniz.

WordPress Hesap Güvenliği için RUBLON öneriyoruz.

Rublon-logo

Rublon Account Security WordPress güvenlik eklentisi hesabınızı 2 faktörlü koruma özelliği sayesinde anında korumaya alıyor.

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası