05 Haz
admin 2 Yorum4.867 okunma

Kurumsal Firmaların SEO Hataları

Kategori: Seo

Kurumsal firmalar internetteki pazar payını fark etmeye başladıkça yani uyandıkça web sitesi yaptırmaya ve bu site için SEO hizmeti almaya başlıyorlar. Birçok hata da yanlış edindikleri bilgiler sonucunda süreci takip ediyor.

Kurumsal seo çalışmaları iyice analiz edildikten sonra geniş zaman dilimlerinde yapılmalı. Bulunduğunuz sektörde sizden önce çalışan 50 firma varken siz bir anda ilk sayfada olmayı beklememelisiniz. Yıllardır seo çalışması yapmış ya da yaptırmış firmaları bir kalemde geçmek kolay değil.

Seo hizmetinin pahalı olduğunu anlayan firmalar sağdan soldan duydukları backlink paketleri satan sitelerden paket alıp fırlamayı hedefliyorlar. Yanlış hedefleme tabi ki. Arabaya benzin koyunca gider mantığı malesef düz mantık. Arabanın motoru,tekeri bozuksa biraz gider sonra durur.Bu nedenle istikrarlı ve düzenli hizmet veren firmalarla çalışmk en doğrusu. Google’ın algoritmalarını takip eden, ceza aldıracak yöntemler izlemeyen firmaları tercih edin.

Uzun vadede düzenli yapılan çalışmaların çok fazla artı getirdiğini kendim gözlemledim. Danışmanlık yaptığım firmalarda da memnun olmayan henüz yok. Nedeni sitelerini kendi sitem gibi görmem ve bu yönde değer vermem. Müşteri kazanırsa ve mutluysa siz de mutlu olursunuz.

"Kurumsal Firmaların SEO Hataları" yazısı için 2 yorumyapılmış.

  1. teknoloji haberleri dedi:

    Kurumsal seo yaptırmak istiyorsanız gerçekten kaliteli bir site ve müşterileri oldukça memnun olan bir yeri seçmenizde fayda var bu aralar piyasada çok dolandırıcı bulunmakta

  2. Büyükada Otelleri dedi:

    piyasada iki üç backlink almayı bile foruma eklemeyi bilen SEO’cu diye geçiniyor bizim saf esnafımızda yiyior tabi. Bir de bahsettiğiniz gibi insanlarda şu algı var hadi ben seo yaptırdım yarın çıksın 1.sırada yok öyle birşeyin garantisi bunu anlatmak zor işte 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası