26 Eki
admin 0 Yorum1.626 okunma

2015’te SEO Trendleri nereye gidecek

Kategori: Seo

2015 yılına 2 ay kala SEO trendleri konusunda tahminlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Açıkcası gündemi takip ediyorsanız önümüzdeki yılın içerik üzerine ilerleyeceği aşikar. Ama sadece içerik ile yürümeyen bir tümlemedir SEO. İçeriğiniz iyi olabilir sunumunuz kötüdür. UX konusunda siteniz yeterli değildir. İçerik üzerinden ziyaretçiyi müşteriye çeviremiyor da olabilirsiniz.

2015 yılında içerik ajansları ve SEO ajanslarında içerik ekipleri oluşacağını şimdiden görmek mümkün. İçerik pazarlama konusuna olan eğilim bu tip platformların daha ön planda olacağını gösteriyor. SEO uzmanlarının da dijital pazarlama uzmanlığı pozisyonuna kayması gerekecek gibi görünüyor. Çünkü pazarlamada birden fazla kanal üzerinde bilgisi olan SEO uzmanları aranıyor artık diyebiliriz.

Mobil uygulama ve mobil uyumlu tasarım kavramlarıda 2015’in en önemli SEO trendi olacak gibi görünüyor. Akıllı telefon kullanımı artmaya devam etmesi çok önemli değil. Önemli olan mobil cihazlardan alışveriş yapanların sayısının artacağı konusudur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
En Çok Okunanlar
Önemli Sayfalar
AmaçSEO Teması

© 2011 Seo ve Seo Yöntemleri - Seo derslerini okuyun ve kendinizi geliştirin.

Sitede yer alan tüm içerik Seo ve Seo Yöntemleri'na aittir.

Tasarım: AmacDizayn | Site Haritası